درباره ما

گروه تبلیغاتی اسپیناس

آژانس تبلیغاتی اسپیناس به عنوان یک تیم تبلیغاتی داخلی فعالیت خود را آغاز کرده و هدف اصلی آن ارائه طیف وسیعی از خدمات تبلیغاتی شامل طراحی سایت، تولید محتوا،برنامه ریزی برای شبکه های اجتماعی، عکاسی و فلیم برداری ، طراحی و چاپ و در نهایت هدایای تبلیغاتی خواهد بود.ما فرصت بسیار خوبی برای کسب تجربه در حوزه بازاریابی و ساخت برند داشتیم. این به عنوان یک نقطه قوت برای تیم ما در تسلط به دانش فنی بازار و احاطه به مشاوره و بازاریابی محسوب می‌شود.

چـرا آژانس تبلیغات اسپیناس

ایجاد یک تجربه خوب Create Great Experience

تمام تلاش ما به وجود آوردن یـک حس خــوب از تجــارت در دنیای مجازی می باشد.در دنیای دیجیتال امروزی ، موفقیـت در این حــوزه می تواند از جذابیت های بالایی برخوردار باشد که در این مدت از فعالیت مان در حوزه تبلیغات و بازاریابی تجــربیات بسیاری را کسب کرده و راههای درست موفقیت را توانسته ایم پس از مشاوره دادن به بسیاری از شرکت ها و مجموعه ها بیابیم تا بتوانیم هم اکنون در اختیار شما قرار دهیم.

 

احترام به امور و نیازهای مشتریان از مهمترین مسایلی است که به آن توجه ویژه ای داریم و هدف اصلی ما داشتن همکاری بلند مدت و موفقیت آمــیز می باشد، ما بر این باوریم که همکاری بلند مدت است که می تواند دو طرف را به سود واقعی برساند و خوشبختانه توانسته ایم مشتریانی داشته باشیم که بیش از چندین سال متوالی همکاری و تعامل متقابل با یکدیگر داشته باشیم.

Our Goals

اهداف ما :

اهداف ما :

یک آژانس تبلیغاتی طیف گسترده ای از وظایف را از طریق تحقق یک ایده، تجاری سازی یک محصول یا خدمات جدید به منظور توسعه روابط عمومی سالم آغاز می کند. با این حال، برخی از عملکرد مهم آژانس تبلیغاتی و اهداف آن عبارتند از:

  1. توسعه رسانه های نوین
  2. افزایش رضایت مشتریان
  3. ارتقاء سطح کیفی خدمات و محصولات
  4. ارائه‌ی خدمات بازاریابی و تبلیغات موثر در راستای اهداف استراتژیک مشتریان
  5. ایجاد روابط پایدار با مشتری بر پایه‌ی مشارکت، مسئولیت‌پذیری، درک متقابل و صداقت